Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor dhe mire administrim ! Orientohet me pamje nga Lindja cka i mundeson te kete drite natyrale dhe pamje fantastike te detit dhe shetitores se Vollges. Organizohet ne nje dhome gjumi, soxhorno me kuzhine te perbashket, tualet dhe ballkon te madh. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni: 0697406901 !


Informacion
Sipërfaqja:

71 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

180 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019