Hyr
Përshkrim

Toka ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara edhe me te industrializuara te qytetit te Durresit, Ish-Keneta. Ndodhet buze rruge kryesore dhe lokacioni i saj ben te mundur te kete hyrje e dalje me autostraden. Eshte e cimentuar me cimento industriale si edhe e rrethuar me mur. Ka akses ne rruge kryesore por edhe nga mbrapa cka ben te mundur lehtesimin e transportit ne dy rruge. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Pe rme shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

1057 m2

Lloji:

Commercial Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

134

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Keneta, Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019