Përshkrim

Shtepia ndodhet ne zonen e shkallnurit me siperfaqe 413m2 truall dhe 114m2 ndertim. Organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe nje oborr te madh. Shtepia eshte e mirembajtur dhe ka pasur investime te ndryshme. Cmimi i diskutushem. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

114 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

1 Kati

Lloji:

Bungalow Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkallnur

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019