Përshkrim

Shitet hotel ne iliria plazh Durres. Hoteli ka siperfaqie trualli prej 350 metra katror , 800 metra katror ndertim dhe ka 20 dhoma , aktualisht eshte ne pune dhe krijon fitime prej 30 mije euro ne vit. Hoteli ndodhet ne rreshtin e dyte pas rruges Pavaresia. per nje shoqerim ne prone kontaktoni nr tel 0699385020


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Lloji:

Hotel Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

62 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019