Hyr
Përshkrim

Jepet me qira ndertese dy kateshe me siperfaqe totale 150 m2, si dhe disponon 2 poste parkimi, ne rr. e Kavajes, perballe xhamise. Ambientet jepen per zyra dhe organizohen nga: Kati 1 eshte open space me nje guzhine te vecuar, si dhe nje tualet, kati i 2 organizohet nga 2 dhoma te cilat jane shume te pershtateshme per zyra, si dhe 1 tualet. Mund te shrytezohet dhe tarraca, e cila eshte e mbuluar, per tu relaksuar pas lodhjes se tepert. Te gjitha ambjentet e nderteses, si dhe 2 postet e parkimit, jepen per vetem 600 euro ne muaj. Te interesuarit te kontaktojne Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

120 m2

Lloji:

Office

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

173

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr: e Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019