Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Astirit prane"Bar Artisti".Apartamenti ka nje hapesire totale 114 m2 ,te brendeshme prej 104m2 dhe organizohet ne 1 sallon me hapesire te madhe,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Orientimi nga jugu e ben te ket ndricim dhe ngrohtesi gjate gjithe vitit.Apartamenti shitet i mobiluar gjithashtu disponon dokumentacion te rregullt.Per nje vizite ne prone me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

104 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

542

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019