Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek rruga mujo ulqinaku, Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70 metra katror dhe siperfaqe e brendshme prej 63 metra katror , perbehet nga nje dhome ndenje+kuzhine , nje banjo dhe nje korridor te bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Per nje shoqerim ne prone kontaktoni nr tel 0699385020


Informacion
Sipërfaqja:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

146 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019