Hyr
Përshkrim

Toka ndodhet prane autostrades Tirane Durres, prapa Shala Trans. Ka akses te plote me rrugen kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme duke qene se ndodhet ne zone industriale.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. Toke:

3400 m2

Lloji:

Industrial Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

164

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Durres Tirane

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019