Përshkrim

Shitet ambjent biznesi ne rruge kryesore. Ambjenti ka siperfaqe 50.60 m2. Eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh. Aktualisht eshte i dhene me qira. Ambjenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku 0697079997


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

38 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga M.Muco

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019