Hyr
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe totale 304 m2 , ndodhet i pozicionuar ne katin e 4 , e vetmja hyrje ne ate kat, ne nje pallat te ri ,cilesor dhe te mire administruar. Apartamenti eshte i investuar me cilesi maksimale, sistem chiller etj. Organizohet ne 1 salle ndenie te madhe , 1 kuzhine , 4 dhoma gjumi ku secila disponon tualet personal dhe nje tualet i pergjithshem qe ndodhet ne korridorin ku behet shperndarja e dhomave. (5 tualete total) . 5 ballkone ku ofrojne pamje te detit,kopshtit dhe hotel Flower tek i cili ndodhet prane dhe 1 lavanderi . Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore. Per nje vizite ne apartament kontaktoni zyren Century 21 Eon !!


Informacion
Sip. Totale:

304 m2

Sip. e brendshme:

276 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

5

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

223

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Hotel Flower

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019