Hyr
Përshkrim

Shitet vila 2 kateshte ne zonen e Lagjes se Re. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 129.8 m2 dhe nje siperfaqe toke prej 500 m2. Kati i pare eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje paradhome dhe nje tualet . Kati i dyte eshte i pamobiluar dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sogiorno se bashku me kuzhine, nje paradhome dhe nje tualet. Te dy katet disponojne verande dhe ballkon te cilat mundesojne hapesiren e nje ambjenti relaxues. Ndertimi eshte i kryer me standarte bashkekohore disponon izolim termik me kapote dhe sistem CHILLER. Oborri prapa viles eshte i gjelberuar dhe mund te shfrytezohet per mbjellje fruti ose perimesh. Vila disponon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje. per me shum informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku 0697079997.


Informacion
Sip. e brendshme:

130 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

146

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagja Re

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019