Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12-katesh me ashensor, ne zonen e curriles perballe hotel "Arragostes". Organizohet ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhoma e ciftit perbehet nga 2 ballkone ku ofrohet pamje fantastike me orientim nga vila e zogut dhe deti. Ndersa dhe dhoma tjeter ka ballkonin e saj me pamje nga pishat dhe vila e zogut. Apartamenti ka siperfaqe totale 104 m2 me nje cmim prej 720 €/m2 i diskutueshem. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

226

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019