Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne Komune te Parisit, perballe ish Universitetit "New York". Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh me ashensor dhe te mir administruar, si dhe me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Organizohet nga: 1 korridor i cili ben shperndarjen neper ambjentet e apartamentit, 1 sallon bashke me guzhinen e gatimit, 2 tualete, si dhe 2 veranda nga 20 m2 secila. Orientimi eshte Lindje - Veri - Perendim. Eshte mundesi e mire investimi, pasi vlera e shitjes se apartamentit eshte nen mesatarene zones, si dhe ka hapesira negocimi. Te interesuarit te kontaktojne Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sip. Totale:

136 m2

Sip. e brendshme:

136 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

183

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020