Hyr
Përshkrim

Shitet dyqani me sip. 50.5 m2 10 m larg rreth rrotullimit te unazes se re ne Komune te Parisit, per vetem 60.000 euro me hapesira negocimi. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me punime teper cilesore, ku ka akses te menjehershem ne rruge kryesore, si dhe me nje fluks kalueshmerie te larte. Dyqani ka nje fasade te madhe xhami, e cila mundeson reklamimin e cdo lloj biznesi, pasi lokacioni i tij favorizon pershtatshmerine e cdo lloj biznesi. Aktualisht dyqani eshte ne gjendje pune dhe sherben si rrobaqepsi. Eshte ne proces Hipotekimi, por ngelet nje mundesi e perkryer investimi, pasi pronari aktual e shet per vetem gjysmen e cmimit ( 30.000 Euro ), deri ne daljen perfundimtare te Hipotekes. Mos e humbisni kete mundesi investimi. Kontaktoni Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sip. Totale:

51 m2

Sip. e brendshme:

51 m2

Lloji:

Shop

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

164

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019