Hyr
Përshkrim

Dyqani ndodhet ne "Komune te Parisit", perballe "Kika 1". Sip. totale e tij eshte 130 m2 duke perfshire dhe 27 m2 verande te shfrytezueshme te cilen e ka dhe ne hipoteke. Lartesia e dyqanit eshte 4 m e 60, lartesi e cila te mundeson dhe krijimin e nje dublexi, pasi dhe si i tille ka sherbyer dhe me pare. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor, gjithashtu ka dhe hapesira negocimi. Pronari i ambjentit te krijon mundesine e shitjes dhe te sip. me te vogla, sipas kerkeses se klientit. Kontaktoni Ermal Gjinecin ne nr. e cel. 0692105633 / 0697070045


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

130 m2

Lloji:

Shop

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

153

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019