Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri buze rruges, ne katin e 8 me orientim nga lindja. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, nje tualet dhe dy dhoma gjumi. Dhomat dhe kuzhina kane ndricim dhe pamje nga rruga kryesore. Apartamenti shitet i kompletuar ose jo, sipas kerkeses. Per nje shoqerim ne prone kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

316

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020