Vile/Godine 4-kateshe per shitje ne 'Komunen e Parisit'. - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Vile/Godine 4-kateshe per shitje ne 'Komunen e Parisit'.
Trualli ka siperfaqe 300 m2. Njolla e ndertimit eshte 140 m2, dhe 140 m2 eshte siperfaqja e secilit prej 4 kateve te godines.
Ne total 560 m2 siperfaqe ndertimi : kati bodrum, kati perdhe, kati 1 dhe kati papafingo.

Ne total, 8 dhoma gjumi, 3 kuzhina, 3 dhoma ndenie, 7 banja, 2 poste parkimi si dhe hapesira te tjera sherbimi.
Godina eshte e pershtatshme per : banim, zyra, hotel apo si ambient per biznese/aktivitete te ndryshme.
Vendndodhja eshte mjafte e favorshme per biznese te ndryshme.


Informacion
Sip. Totale:

560 m2

Sip. e brendshme:

420 m2

Sip. Toke:

300 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

7

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

334

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Shkelqim Fusha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020