Hyr
Përshkrim

Shitet tuall ne lagjen Spitalle , 50 m nga autostrada Tirane- Durres , afer kolegjit Turgut Ozal . Siperfaqja totale e prones eshte 467m2 nga te cilat 128 m2 eshte shtepi e ndertuar kati i pare. Disponon leje ndertimi dhe per kat te dyte. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje sallon i bollshem, nje tualet. Prona dipsonon nje objekt 30 m2 te ndare nga banesa e cila mund te sherbeje si ambient komercial per aktivitete te ndryshme tregetare dhe ndodhet buze rruge . Disponon certifikate pronesie . Trualli eshte i rrethuar, apartamenti nuk eshte banuar me pare.I jane bere investimet bazike por jo i perfunduar plotesisht . Ekziston mundesia e organizimit te apartamentit ne 3+1. Cmimi 68000 euro i diskutueshem.
Per informacione ose vizite mund te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

467 m2

Sip. e brendshme:

158 m2

Sip. Toke:

309 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

170

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020