Përshkrim

Okazion. Shitet ambjent komercial ne astir afer bar Artistit. Ambjenti eshte open space dhe ndodhet ne nje zone me intesitet te larte popullimi, dhe konkretisht funksionon si market. Prona siponon certifikate pronesie edhe ekziston mundesia per te rritur siperfaqen dhe mund te shkoj 370 m2. Per me shume informacion ose nje vizit ne prone me kontaktoni ne 067 64 63 231.


Informacion
Sipërfaqja:

251 m2

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

46 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019