Hyr
Përshkrim

Shitet truall dhe biznes ne zonen e Kamzes ne rruge kryesore. Trualli ka nje siperfaqe 2000 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Mbi kete truall operon biznes Bar-Kafe dhe Lavazh. Godinat jane ne proces legalizimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni .


Informacion
Sip. Toke:

2000 m2

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

203

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kamez

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020