Hyr
Përshkrim

Shitet toke (are + truall) ne fshatin Mes, Shkoder. Toka ka nje siperfaqe prej 1 hektar, nga keto 1000m2 eshte truall. Gjithashtu perfshihet objekti qe ka funksionuar si furre gelqere si dhe magazina. Toka mund te perdoret per te rinisur biznesin aktual ose per arsye te ndryshme investimesh pasi ndodhet ne nje pozicion te favorshem. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia. Nr Tel: +355694044626


Informacion
Lloji:

Rural Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

362

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mes

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020