Hyr
Përshkrim

Shitet truall ne Rrugen e Elbasanit, prane Restorant Xibrakut me siperfaqe 400m², shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile. Ndodhet ne nje prej zonave te preferuara te Tiranes per banim, ku mbizoteron qetesia, gjelberimi dhe ajri i paster, prane Kompleksit te Vilave Gjermane ne rruge kryesore. Zona ka intensitet ndertimi 1.6 dhe koeficient shfrytezim territori 45%.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info apo nje vizite ne prona, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

400 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

135

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020