Përshkrim

Shitet toke pemtore ne Bitaj, Lushnje. Toka eshte kodrinore dhe ka rreth 280 rrenje ullinj disa vjecar por edhe peme te tjera frutore. Siperfaqja e tokes eshte rreth 10 000 m2 nga te cilat 8000 m2 jan me cerfetikate pronesie te rregullt. Gjithashtu ne te njejten zone jane edhe dy toka te tjera bujqesore ne fushe me siperfaqje 3426m2 dhe 4238m2 te cilat disponojne cefretikate te rregullt pronesie. Tokat shiten dhe te ndara. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit +355697070043


Informacion
Sipërfaqja:

m2

Lloji:

Rural Land Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

20 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bitaj, Kolonje, Lushnje

Shteti: Albania

Qyteti: Lushnjė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019