Hyr
Përshkrim

Vile per qira te " Long Hill " Residence Vila ndodhet ne nje nga zonat residenciale me cilesore te Tiranes. Ka nje siperfaqe totale toke prej 505 m/2 nga te cilat 220 m/2 jane te shfrytezuara per banim dhe pjesa tjeter eshte oborri , i cili rrethon te gjithe vilen. Kati i pare eshte i organizuar ne 3 dhoma dhe 2 tualete. Kati i dyte eshte pjesa e ndenjes me kuzhinen e vecuar dhe me nje verande me pamje fantastike dhe mjaft qetesuese. I gjith oborri eshte i mbjelle me peme frutore. Nese jeni te lodhur nga jetesa ne qender te qytetit dhe keni nevoje per qetesi , kjo eshte vila e duhur per ju.
Ne kete cmim nuk jane te perfshira taksat.
Na kontaktoni per nje vizite.0672030830


Informacion
Lloji:

Villa

Status:

New

Availability:

In evaluation

Website Views:

107

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Long Hill Residence ( TEG )

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019