Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ne ndertim! Ne veshjen e jashtme te fasades te objektit eshte menduar te perdoret veshje me sistemi kapote dhe suvatim grafiato, termoizolim me lesh guri. Ndersa katet e sherbimit do te vishen me tulla dekorative dhe material termoizolues.


Informacion
Sipërfaqja:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

29 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Koder Linze

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019