Hyr
Përshkrim

Shitet toke me pamje nga deti ne Shkallnur. Toka ka siperfaqe 2184 m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te pershtatshme per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme si prsh. agroturizem, hoteleri, bar-restaurant, resorte gjithashtu dhe banesa. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me shume infromacioen ju ftojme ta vizitojme se bashku!


Informacion
Sip. Toke:

2184 m2

Lloji:

Commercial Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

110

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019