APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ASTIR ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Astirit. Eshte i vendosur ne katin e peste te nje pallati te ri me administrim shume te mire.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje te perbashket me gatimin, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Cmimi i reklamuar perfshin edhe pjesen e mobilimit. Orientimi eshte perendim, gje qe ben te mundur ndricim pergjate dites.
Apartamenti disponon certifikate pronesie.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

109 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

580

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020