Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane Drejtorise se Policise ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Organizohet ne nje dhome gjumi nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

56 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

4 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

20 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019