Përshkrim

Shitet toke afer detit ne Spille!
Toka ka siperfaqe 2000m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te pershtatshme per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme si prsh:
hoteleri, bar-restaurant, gjithashtu dhe banesa (vila) & distanca150m nga vija bregdetare.
Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe nga Toke-Are eshte kthyer ne studimin e ri para 2 vitesh si Truall...
Per me shume informacion : 0672044487


Informacion
Sipërfaqja:

2000 m2

Lloji:

Commercial Land Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

40 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spille

Shteti: Albania

Qyteti: Kavajė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019