SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne Lungomare. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon i perbashket me kuzhinen, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 110 m2, ndodhet ne Lungomare ne nje largesi 100 m larg detit. Disponon certifikate pronesie dhe shitet totalisht i mobiluar. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne nr. e telefonit: 069 96 24 752


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

420

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: L.10 Korriku

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020