Hyr
Përshkrim

Century21 Future ofron per shitje nje ambient komercial te Rruga e Gjane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 158m2 dhe disponon te gjitha dokumentacionet e rregullta. Ai ka funksionuar me perpara si mengjesore por eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.


Informacion
Sip. Totale:

158 m2

Sip. e brendshme:

158 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

329

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e gjane

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020