SHITET APARTAMENT TE RRUGA E GJANE - Century 21 Albania
Përshkrim

Century21 Future ofron per shitje nje papafingo tek Rruga e GJane , Shkoder. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 507m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 3 dhoma gumi ,2 tualete dhe nje verande shume te madhe. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.
Per me shume informacione ose vizite ne prone ju mirepresim prane zyres tone.
Adresa:Rr.Qemal Dracini prane sheshit "Demokracia".
Mobile:+355696775174
Email:[email protected]


Informacion
Sip. Totale:

507 m2

Sip. e brendshme:

507 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

602

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Gjane

Shteti: Albania

Qyteti: Shkodër

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020