Hyr
Përshkrim

Shitet vile tre kateshe tek Dogana! Vila ndodhet ne hyrje te Tiranes ne nje pozicion mjaft te favorshem, para sheshit " Shqiponja". Vila ka siperfaqe trualli 250 metra. Ndertim 255 metra te treja katet, total 500 metra. Kati i pare perbehet nga : garazhi i cili eshte 38 m dhe 3.75 i larte.Kati i pare dhome ndenje , kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.Kati i dyte: dhome ndenie,kuzhine, dy dhoma gjumi,tualet. Kati i trete : dhome ndenie, kuzhine, dy dhoma gjumi,tualet. Aktualisht vila eshte e dhene me qira, kjo ben qe te jete nje prone e mire per investim. Prona eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin e nevojshem. Per info te metejshme apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

460 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

182

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019