Hyr
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe prej 52,2 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 10 katesh,ne ndertim,me ashensor.Ndryshe nga planimetrite e tjera ky apartament organizohet ne menyre shume te rregullt. . Zona ne te cilen ndodhet eshte me infrastrukture te rregullt dhe ka akses me rruget kryesore te Kryqytetit. Sigurisht ka administrim te dedikuar .Kontakto per me shume informacion.


Informacion
Sip. Totale:

52 m2

Sip. e brendshme:

45 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

233

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Pandi Dardha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019