Hyr
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10 katesh,me ashensor,ne ndertim. Siperfaqja e apartamentit eshte 91.3m2.Per me shume informacion kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

Under Construction

Availability:

Withdrawn

Website Views:

92

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Pandi Dardha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019