Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te mireorganizuar ne rrugen e Ullishtes te Liqeni i Thate dhe me orientim Perendim-Veri-Lindje. Organizohet ne nje korridor, 2 dhoma gjumi ,kuzhina, nje dhome studio e cila mund te kthehet sipas deshirave tuaja! Pamje mahnitese nga ballkonet qe perfshin Liqenin e Tiranes dhe gjelberimin rreth tij. Vecantia e apartamentit eshte drita natyrale qe karakterizon cdo ambjent te saj perfshire tualetet dhe korridorin. Investimi eshte studiuar ne detaje. Ndertimi eshte i vitit 2015 me sistem kapot te jashtem ndersa muret perimetrike te brendshme jane me izolim termik dhe akustik. Kondicionimi eshte DAIKIN superinverter, mobilimi eshte BRUNES DHE DELTA! Shitet i mobiluar dhe cmimi eshte i negociushem.
Per me shume informacion kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

157 m2

Sip. e brendshme:

139 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

241

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ullishtes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019