Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament ka nje siperfqe neto 77 m2 dhe bruto 87.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon.Pallat i ri me ashensor ,disponon certifikat pronesie.Ne cmim nuk perfshihet mobilimi.


Informacion
Sip. Totale:

87 m2

Sip. e brendshme:

77 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

1261

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020