Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret! Apartamenti organizohet ne kuzhine me dhome ndenje, dy dhoma gjumi, sallon dhe tualet. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

217

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019