Përshkrim

Shitet ambient komercial ne rrugen "Teodor Keko" me nje siperfaqe prej 30.03m2 open space. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ne proces hipotekimi. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne +355697070043


Informacion
Sipërfaqja:

30 m2

Lloji:

Commercial Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

12 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Teodor Keko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019