Hyr
Përshkrim

Shitet ambient komercial ne rrugen "Teodor Keko" me nje siperfaqe prej 33m2 open space. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e pare dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ne proces hipotekimi. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

33 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

110

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Teodor Keko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020