Përshkrim

Shitet toke me siperfaqe totale 5150m2 prane autostrades Tirane-Durres ne zonen e Vores. (NGJITUR ME SALILLARIN)
Aksesi ne rruget kryesore dhe prane autostrades ne zone industriale i jep vlere investimit.
Per me shume informacion na kontaktoni ne 0672044487.


Informacion
Sipërfaqja:

5150 m2

Lloji:

Industrial Land Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

28 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019