Përshkrim

Ne Rrugen e Kavajes, tek nje nder komplekset me cilesore te ndertuar se fundmi "Delijorgji", shitet apartament 2+1 me siperfaqje 129m².
Apartamenti organizohet ne hyrje me korridor i cili ben shperndarjen neper hapesirat e tjera, holli i ndenjes dhe kuzhina (me dalje ne ballkon), dy dhoma gjumi (njera me ballkom), dy tualete, dy ballkone. Disponon Hipoteke.
Per me teper informacion ose per nje vizite ne kete apartament mund te kontaktoni Erti Memoçi 0694050096.


Informacion
Sipërfaqja:

129 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

8 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

61 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019