Përshkrim

Vila ndodhet në zonën e Ali Demit.
Kjo vilë ka një sipërfaqe totale prej 400m2, ku kati i parë përbëhet nga 117m2 sipërfaqe ndërtimi dhe dy katet e tjera më larta përbëhen me nga 140m2 secili.
Në total kjo Vilë\Godinë ka gjashtë dhoma gjumi, tre holle pritje të mëdha, tre guzhina, katër tualete, dhe tre depo, nga një për secilin kat.
Ndodhet në një zonë me mjaft potencial pranë të gjitha shërbimeve dhe rrugëve kryesore të kryeqytetit.
Godina është e përshtatshme dhe lehtësisht e adoptueshme për hotel, zyra, banim, apo qendër biznesi.
Për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni tani: +355 67 58 62 122


Informacion
Sipërfaqja:

400 m2

Dhomat e gjumit:

6 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

3 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

25 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Pirro Mani

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019