Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 me HIPOTEKE ne Bllok.
Apartamenti ndodhet prane Fakultetit Juridik ne nje pallat te ri kati dyte.
Ka planimetri shume funksionale dhe eshte i investuar ne detaje nga pronari aktual.
Fale pozicionit eshte i pershtatshem edhe si investim per zyra apo aktivitete te ndryshme.
Apartamenti shitet si ne foto.

Cmimi eshte i negociueshem.
Per detaje kontaktoni 069 85 40 445 !!!


Informacion
Sipërfaqja:

135 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

177 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019