Përshkrim

Apartament 1+1 per Shitje prane Gjimnazit Partizani. Me siperfaqe 75m2 i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ka organizim te rregullte te hapesirave te brendshme dhe disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne qender te Tiranes. per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sipërfaqja:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

16 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 4 Deshmoret

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019