Hyr
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 te Rruga 5 Maji: Shitet Apartament 2+1 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare si dhe dy ballkone, orientimi i apartamentit eshte veri-perendim. Zona ku ndodhet apartamenti i ka te gjitha facilitetet e mundeshme. Disponon dokument te plote hipotekor, per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

92 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

596

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga 5 Maji

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019