Përshkrim

Ne zonen e Tregut Elektrik, shume prane Shkolles se Baletit shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te banimit dhe ka siperfaqe te brendshme 87m2 . Organizohet ne menyre te rregullt me korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes & kuzhine, dhomen matrimoniale, dhomen tjeter te gjumit dhe tualet. Gjithashtu njera nga dhomat ka dalje ne ballkon. Pallati ku ndodhet prona ka ashensor dhe eshte i rikonstruktuar kohet e fundit duke permendur ketu izolimin termik me sistem kapot. Zona mundeson te gjithe facilitetet dhe ndodhet shume prane qendres. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

111 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tregu Elektrik, perballe Minibashkise

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019