Përshkrim

Ne Rrugen e Kavajes, tek nje nder komplekset me cilesore te ndertuar se fundmi "Delijorgji", shitet apartament 3+1 me siperfaqje 136m².
Apartamenti organizohet ne holl ndenje (me dalje ne ballkon), kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi, dhome matrimoniale me tualet brenda dhe garderobe, tualet dite, korridor dhe dy ballkone. Disponon Hipoteke.
Per me teper informacion ose per nje vizite ne kete apartament mund te kontaktoni Erti Memoçi 0694050096.


Informacion
Sipërfaqja:

136 m2

Dhomat e gjumit:

3 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

8 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

100 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019