Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1+2 ne Rrugen e Kavajes pjese e kompleksit me te fundit te ndertuar te Tirane, Square 21. Apartamenti ka sip. 121.3 m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe ballkon. Ai ndodhet ne katin e trete, pjese e Square 21, kompleksi më i ri dhe inovativ në Tiranë. Square21 ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën një habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Apartamenti shitet me cmim OKAZION 1050 EURO/M2. Per me shume informacion, kontaktoni tani!


Informacion
Sipërfaqja:

121 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

3 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

611 Website Views

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019