Përshkrim

Prane Zogut te Zi, tek pallati i "Ring Center" shitet apartament 2+1+2 ne katin e 8 (tete) teknik. Ne kete pallati te ri dhe shume cilesor, jane aplikuar teknologjite e fundit te materialeve te ndertimit. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket me dalje ne ballkon, nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave te gjumit, dhoma matrimoniale me tualet dhe me ballkon te vecuar, nje dhome femijesh, tualeti i zones se dites dhe nje dhome e pershtatshme per lavanteri. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet pallati ka pothuajse te gjithe facilitetet e mundeshme per nje jetese komode.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!!


Informacion
Sipërfaqja:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

5 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

765 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019